فردا چهارشنبه؛ نماینده نامزدهای ریاست جمهوری در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان مناظره می‌کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: مناظره انتخاباتی نمایندگان نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با عنوان «عیار ۱۳» فردا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار می‌شود.

 

عبدالله خالصی‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ما در سمنان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: نمایندگان نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با هدف تبیین و معرفی دیدگاه‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی خود در نشست مشترک و فرصتی برابر به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان حضور می‌یابند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری مبنی‌بر فراهم‌کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات، جلسه مناظره نمایندگان داوطلبان سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با عنوان «عیار ۱۳» را فردا در این واحد دانشگاهی برگزار می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه نمایندگان نامزدها باید بتوانند در محیطی آرام و علمی راهبردها و سیاست‌های آینده خود را با جوانان در میان گذاشته و آنها را تبیین و تشریح کنند، تأکید کرد: با توجه به شرایط کرونایی مسئولان این دانشگاه در تلاش هستند تا با برگزاری این جلسه به‌صورت آنلاین و مجازی، جامعه دانشگاهی و عموم مردم را با نظرات، افکار و سیاست‌های نامزدها بیشتر آشنا کرده و زمینه‌ای برای مطرح‌کردن سؤالات دانشگاهیان از نامزدها فراهم شود تا آنها بتوانند با شناخت کافی اصلح را انتخاب کنند.

خالصی‌دوست یادآور شد: این جلسه به همت تشکل سیاسی اسلامی تفکر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی، بسیج اساتید، بسیج دانشجویی و روابط عمومی واحد سمنان ساعت ۸:۳۰ روز چهارشنبه ۲۶ خرداد 1400 در آمفی‌تئاتر واحد سمنان برگزار می‌شود و به‌صورت پخش زنده از طریق شبکه‌های مجازی استان سمنان به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

وی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحات مجازی آپارات و اینستاگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به آدرس azad_semnan_iau و همچنین صفحه اینستاگرامی سمنان‌جویی، صفحه بزرگ‌ترین اجتماع مجازی دانشجویان سمنان به آدرس semnan_joii این مناظره انتخاباتی را دنبال کنند.

تگ: