با تأیید دانشگاه علوم پزشکی سمنان انجام شد؛ کمک مرکز سفیر سلامت دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به بیماران کرونایی

رئیس مرکز مشاوره و مراقبت پرستاری در منزل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با عنوان سفیر سلامت از انتخاب این مرکز برای کمک به بیماران کرونایی در بیمارستان این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، الهه جهان درباره کمک‌رسانی مرکز سفیر سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به بیماران کرونایی اظهار کرد: مرکز خدمات مراقب‌های پرستاری در منزل سفیر سلامت از بین مراکز فعال این حوزه در شهرستان سمنان به‌دلیل فعالیت‌های شایسته و عملکرد مثبت با تأیید و درخواست دانشگاه علوم پزشکی سمنان و در راستای کمک به بیماران سرپایی کرونا مسئولیت امور پرستاری بخش کرونا مستقر در ساختمان سوانح و سوختگی بیمارستان کوثر سمنان را برعهده گرفته است.

وی افزود: تعداد نیروهای مورد استفاده در این مرکز مطابق استانداردهای مورد قبول برای ارزشیابی کیفیت مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در شاخص‌های ساختاری، فرایندی و برآیندی است. تعداد پرستاران به‌کار گرفته شده در این بخش، متناسب با تعداد بیماران و بر اساس استانداردهای موجود طراحی شده که این موضوع بسیار حائز اهمیت و از افتخارات مرکز سفیر سلامت محسوب می‌شود.

رئیس مرکز مشاوره و مراقبت پرستاری در منزل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان ادامه داد: همکاران این مرکز ترکیبی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان ترم آخر پرستاری، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان در حال گذراندن طرح هستند که با اشتیاق و شور و علاقه فراوان مشغول به خدمت‌رسانی به هموطنان هستند.

جهان تأکید کرد: اعتقاد راسخ، تخصص، تبحر، علاقه و پشتکار از ویژگی‌های بارز پرستاران و متخصصان مرکز سفیر سلامت بوده که در سایه توکل و ایمان به خدا در مسیر خدمت به هم‌میهنان و نیازمندان قرار گرفته‌اند.

به گزارش آنا، مرکز مشاوره و مراقبت‌های پرستاری در منزل (سفیر سلامت) با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره پروانه ۱۹۸۶۶۴-۳ توسط اعضای دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان راه‌اندازی و اداره می‌شود. ساختمان این مرکز در بلوار ۱۷ شهریور سمنان، پشت شرکت گاز سمنان، خیابان شهید درخشان پور واقع شده و به‌صورت شبانه‌روزی با حضور کادر دانشگاهی و مجرب آماده ارائه خدمات‌رسانی به شهروندان است. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات با شماره تماس‌های ۰۹۳۷۵۸۴۰۴۱۹، ۰۹۳۶۰۳۶۸۸۷۴ و ۰۲۳۳۳۳۶۱۹۶۹ تماس حاصل کنند.

تگ: