با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان صورت گرفت؛ بزرگداشت مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله مصباح‌ یزدی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، مراسم بزرگداشت مرحوم آیت‌الله محمد‌تقی  مصباح‌ یزدی با حضور آیت‌الله سید‌محمد شاهچراغی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

این مراسم به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار و سخنرانان به بیان فضائل و ویژگی‌های برجسته شخصیتی این عالم ربانی پرداختند.

حجت‌الاسلام احمد ابوترابی و حجت‌الاسلام احمد‌حسین شریفی از شاگردان آیت‌الله مصباح و اعضای  هیئت‌علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام‌خمینی (ره) ازجمله سخنرانان این مراسم بودند که به‌صورت مجازی به موضوعات اخلاق، معنویت، آثار علمی و ابعاد شخصیتی این اندیشمند برجسته اسلامی پرداختند.

به گزارش آنا، قرائت قرآن و فاتحه و مداحی و مرثیه‌سرایی توسط مداح اهل‌بیت محمد ارزاقی از دیگر بخش‌های این مراسم بود که با شرکت رؤسای دانشگاه‌ها، رؤسا و مسئولان دفاتر نهاد رهبری در استان سمنان برگزار شد.

تگ: