در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار شد؛ یک «صبح بانشاط» با یاد سردار دل‌ها

همایش پیاده‌روی صبحگاهی گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج‌قاسم سلیمانی با عنوان «یک صبح بانشاط» با حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.به گزارش خبرنگار ما از سمنان، همایش پیاده‌روی صبحگاهی گرامیداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج‌قاسم سلیمانی با عنوان «یک صبح بانشاط» با حضور مسئولان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

در این همایش که به‌مناسبت سالگرد عروج ملکوتی سردار دل‌ها حاج‌قاسم سلیمانی و به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی در محوطه عمومی واحد سمنان برگزار شد، شرکت‌کنندگان در فضای آکنده از همدلی و معنویت بر ادامه راه این شهید والامقام تأکید کردند.

این همایش با حضور عبدالله خالصی‌دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، معاونان، کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد سمنان و حجت‌الاسلام رضا کهساری رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان از محل ساختمان اداری آغاز شد و با طی مسیر بلوار اصلی تا مسجد فاطمه‌الزهرا(س) این دانشگاه امتداد یافت.

غبارروبی و گلاب‌شویی مرقد مطهر سه شهید گمنام آرمیده در خاک این واحد دانشگاهی، قرعه‌کشی و اعطای جایزه به شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه‌های این پباده‌روی بانشاط بود.

چند نفر از مسئولان ورزش استان و شهرستان ازجمله مصطفی مرادی سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان سمنان، مجید محمدی معاون ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان، همت هادیان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان و تعدادی از کارکنان مهمانان این مراسم بودند.

تگ: