رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان: اندیشه بسیجی تفکری پویا مقابل همه حوادث و تهدیدات است.

نسخه مناسب چاپ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: تفکر بسیجی به‌عنوان فراگیرترین اندیشه، همواره تفکری پویا و زنده مقابل همه حوادث و تهدیدات است.

عبدالله خالصی‌دوست در گفتگو با خبرنگار ما در سمنان به‌ مناسبت هفته بسیج درباره تفکر بسیج اظهار کرد: اندیشه و تفکر بسیجی به‌عنوان فراگیرترین اندیشه، همواره تفکری پویا و زنده مقابل همه حوادث و تهدیدات است که به جامعه شور و نشاط می‌بخشد. به امید روزی که با گسترش روحیه بسیجی، چشم طمع دشمنان از کشور اسلامی ایران و همه ممالک جهان دور شده و این تفکر ناب در همه عرصه‌ها جاری و ساری شود.

وی افزود: بسیج که به فرمان امام خمینی(ره) در اوایل انقلاب و برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفع تهدیدهای مختلف از انقلاب اسلامی و کشور ایران اسلامی تشکیل شد، امروز منشأ رشد و بالندگی جامعه، زایل کننده خواب دشمنان و آرامش‌بخش و افتخار همه آزادمردان و زنان ایران و جهان شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: امروز بسیج به نماد مقاومت و جهاد در پهنه ملی و بین‌المللی و تأثیرگذار در همه عرصه‌های اجتماعی اعم از علمی، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی تبدیل شده است.

خالصی‌دوست عنوان کرد: خدمت‌رسانی خالصانه، صادقانه و بی‌منت بسیجیان در اذهان همه آزادگان جهان نقش بسته و امروز دیگر بسیج فقط  یک نهاد نیست؛ بلکه یک تفکر و اندیشه والا و منش است.

تعریف نشده
تگ: