دکتر دهقانی فیروزآبادی در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد سمنان: بهترین شرایط برای آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد اسلامی فراهم می‌شود.

نسخه مناسب چاپ
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی براساس تجربیات بدست آمده از آموزش مجازی در دوران کرونا، در تلاش است بهترین شرایط را برای علاقمندان تحصیل در این دانشگاه فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد سمنان، پانزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان صبح امروز به ریاست دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در واحد سمنان برگزار شد.

دکتر دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری کلاس های آنلاین و به طور کلی آموزش مجازی پیشرو بوده است، گفت: این دانشگاه با پشتوانه عظیم علمی و آموزشی خود و بر اساس تجربیات آموزش مجازی بدست آمده از دوران کرونا، در تلاش است بهترین شرایط را برای علاقمندان به ادامه تحصیل در این دانشگاه فراهم کند.

وی تأکید کرد: واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای گذر از شرایط سخت فعلی، باید با اتخاذ تدابیر لازم برمبنای تمرکز منابع مالی و نظام توزیع بودجه، نسبت به مدیریت شرایط اقدام کنند.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: برای تداوم فعالیت واحدها و اداره دانشگاه، باید به سمت مدیریت براساس نظام خصوصی حرکت کرده و واحدهای دانشگاهی با پذیرش مسئولیت و پشتوانه سرمایه‌ های بومی و منطقه‌ای خود، منابع مالی موردنیاز را تأمین کرده و با تلاش مضاعف در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کنند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه ظرفیت و ویژگی های دانشگاه آزاد اسلامی منحصربفرد است، افزود: امکانات، تجهیزات و سرمایه‌های این دانشگاه در بعد سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و نیروی انسانی در ارتقای آموزش عالی کشور تأثیرگذار است.

در این جلسه که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با حضور اعضای هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان برگزار شد، مواردی نظیر بودجه سال مالی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی استان، سند آمایش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان مبتنی بر سند توسعه استان و... مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه دکتر دهقانی فیروزآبادی از بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان ازجمله آزمایشگاه بزرگ مقیاس سازه مرکز تحقیقات بتن واحد سمنان بازدید کرد.

فارسی
تگ: