به پاس همکاری های علمی و پژوهشی؛ تقدیر فرمانده انتظامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

نسخه مناسب چاپ

سرتیپ دوم پاسدار عبدالله حسنی با اهدای لوحی به خالصی دوست از تلاش ها و همکاری های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در امر تامین نظم و امنیت تقدیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، مهدی یعقوبی، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان سمنان با حضور در دفتر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان لوح تقدیری از سوی سرتیپ دوم پاسدار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان به خالصی دوست اهدا کرد که در آن از همکاری های این دانشگاه در امر تامین نظم و امنیت تقدیر و تشکر شده است.

متن لوح فرمانده انتظامی استان سمنان به شرح زیر است:

چه ارزشمند و گرانقدر است سعی و تلاش در جهت انجام امور آنگونه که موجب رضایت خداوند و سربلندی انقلاب اسلامی را در بر داشته باشد. بی شک موفقیت و پیشرفت امور در گرو همکاری و تلاش مدیران صدیقی است که همواره در جهت رشد و تعالی ایران اسلامی گام برداشته و خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را افتخاری برای خویش می دانند.

لذا بدین وسیله از مساعدت و همکاری صمیمانه جنابعالی در امر تامین نظم و امنیت تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم همچنان تحت توجهات و عنایات خاص امام عصرحضرت حجت بن الحسن عسگری(عج) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و منصور باشید.

برخی فعالیت های پژوهشی، همکاری دانشجویان مقطع دکترا در حل معضلات پژوهشی نیروی انتظامی و همکاری این نیرو در طرح پایش به عنوان یکی از محورهای این طرح از جمله زمینه‌های همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و نیروی انتظامی استان سمنان است.

تعریف نشده
تگ: