به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان؛ راه‌های توسعه همکاری‌های دانشگاه آزاد اسلامی و شورای اسلامی شهر بررسی شد

نسخه مناسب چاپ

زمینه‌های همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی با شورای اسلامی استان و شهرستان سمنان مورد بررسی قرار گرفت و بر گسترش همکاری‌ها تأکید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی در سمنان ، عبدالله خالصی‌دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان  در حاشیه نشست با رؤسای شورای اسلامی استان و شهرستان سمنان اظهار کرد: این نشست به‌منظور ایفای نقش مؤثر در تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و پیشبرد اهداف گام دوم انقلاب و با توجه به لزوم هماهنگی میان نهادهای مردمی و مراکز علمی و در راستای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و شورای عالی استان‌ها برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان بسترسازی برای اجرای پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی را ازجمله اهداف برگزاری این جلسه عنوان کرد و گفت: شناخت و بهره‌مندی مقابل از ظرفیت‌ها و امکانات، توسعه ارتباطات و تعمیق مناسبات فرهنگی و علمی بین اعضای هیئت علمی و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای شورای اسلامی شهر از دیگر هدف‌های این جلسه مشترک بود. 

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی مردمی و مسئله‌محور و در تلاش است تا با ظرفیت‌های بالایی که در اختیار دارد در حل مسائل اجتماعی در کنار سازمان‌ها و نهادهای مردم‌نهاد قرار گیرد، بیان کرد: این جلسه مقدمه‌ای برای آغاز فعالیت‌های مشترک بر اساس اهداف و محورهای مورد اشاره در تفاهم‌نامه همکاری با شورای عالی استان‌ها بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد با همراهی و همدلی مسئولان امر گام‌های مؤثری در راستای رشد و ارتقای همکاری‌ها و رفع معضلات جامعه برداشته شود.

به گزارش آنا، این نشست با حضور عباس آلبویه رئیس شورای اسلامی استان، محمد همتی عضو شورای اسلامی شهر سمنان و محمد برزه کار نماینده شورای عالی استان‌ها به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در محل سالن جلسات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

تعریف نشده
تگ: