به‌منظور ثبت‌نام بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی؛ مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان راه‌اندازی شد.

نسخه مناسب چاپ

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از راه‌اندازی مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی این دانشگاه در بازه زمانی ثبت‌نام بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.

نادر رهبر در گفتگو با خبرنگار ما  در سمنان از راه‌اندازی مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به آغاز ثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و به‌منظور ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان و داوطلبان واجد شرایط ثبت‌نام در دانشگاه، دفتر مشاوره و هدایت تحصیلی در شهر سمنان راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به نقش مهم دفتر روابط عمومی در راه‌اندازی این مرکز افزود: در این مرکز علاوه‌بر مشاوره تحصیلی، مراجعان با خدمات، دستاورد‌ها و امکانات و تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان آشنا می‌شوند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با توجه به موقعیت کلیدی واحد سمنان در ارائه خدمات آموزشی به علاقه‌مندان علم و تحصیل در سراسر کشور اضافه کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، این مرکز آمادگی ثبت‌نام اینترنتی، ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی داوطلبان ورود به دانشگاه را در زمینه انتخاب رشته مناسب از طریق حضور کارشناسان در دو نوبت صبح و عصر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دارد.

رهبر عنوان کرد: داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به نشانی www.semnaniau.ac.ir مراجعه کرده و با آگاهی کامل از رشته‌های تحصیلی این واحد دانشگاهی، انتخاب رشته کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: داوطلبان می‌توانند برای ثبت‌نام با مراجعه با پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org رشته مورد علاقه خود را از بین ۵۶ رشته کاربردی انتخاب و پس از دریافت کد رهگیری برای تشکیل پرونده به دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان مراجعه کنند.

به گزارش آنا، مرکز مشاوره و هدایت تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در محل ساختمان خوابگاه امیرکبیر این دانشگاه واقع در میدان امیرکبیر سمنان راه‌اندازی شده و در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و ۱۶:۳۰ تا ۱۸ پاسخگوی مراجعه‌کنندگان است. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به این مرکز و یا تماس با شماره تلفن ۰۲۳۳۳۴۴۱۱۵۰ اقدام به دریافت مشاوره به‌صورت رایگان کنند.

فارسی
تگ: