به‌منظور ارائه برای سال مالی ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱؛ بودجه پیشنهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان تصویب شد.

نسخه مناسب چاپ

بودجه پیشنهادی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان برای سال مالی ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ بررسی و پس از بحث و تبادل‌نظر تصویب شد.

 

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، بیست و نهمین جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار و بودجه پیشنهادی واحدهای دانشگاهی این استان برای سال مالی ۱۴۰۰_ ۱۴۰۱ بررسی و پس از بحث و تبادل‌نظر تصویب شد.

در دستور کار دوم این جلسه گزارش مهدی منصوری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار درباره اقدامات انجام‌شده در تعیین تکلیف زمین کارخانه نمک این واحد دانشگاهی ارائه و مقرر شد پیگیری‌های لازم در راستای حفظ این زمین از طریق مراجع مرتبط و سازمان مرکزی بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده صورت پذیرد.

دستور کار سوم این جلسه با گزارش اسماعیل علی‌بیگی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود همراه بود که در این گزارش به مسائل و مشکلات مربوط به بیمارستان خاتم‌الانبیا(ص)ی این واحد دانشگاهی پرداخته شد. بررسی راه‌کارهای مربوط به حل مشکلات این بیمارستان که یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های شهرستان شاهرود محسوب می‌شود، بخش قابل‌توجهی از زمان جلسه را به خود اختصاص داد.

در ادامه دستور کارهای بیست و نهمین جلسه کمیسیون دائمی استان سمنان سایر موضوعات واصله از واحدها و مراکز آموزشی استان سمنان به همراه مستندات قابل‌طرح مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

مصوبات این کمیسیون برای بررسی و تصویب نهایی در دستور کار نشست هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان- که مرداد 1400برگزار می‌شود- قرار می‌گیرد.

تعریف نشده
تگ: