با مصوبه شورای ورزش دانشگاه آزاد اسلامی سمنان؛ همایش پیاده‌روی «حاج‌قاسم، قهرمان ملی» برگزار می‌شود

نسخه مناسب چاپ

برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها با عنوان «حاج قاسم، قهرمان ملی» و مسابقات ورزش همگانی به‌صورت مجازی در شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان تصویب شد.

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، نخستین جلسه شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به‌صورت مجازی و با حضور عبدالله خالصی‌دوست رئیس دانشگاه و مسئولان ورزش واحدهای دانشگاهی این استان برگزار شد.

خالصی‌دوست در این جلسه که به‌عنوان رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان سخن می‌گفت بر لزوم توجه به ورزش همگانی به‌ویژه در شرایط کرونایی و استفاده از ابزارهای مجازی برای تداوم فعالیت‌های ورزش همگانی با هدف حفظ سلامت و ارتقای ایمنی افراد در مقابله با بیماری‌ها تأکید کرد.

وی با توجه به زیرساخت‌های مطلوب ورزشی در واحدهای دانشگاهی استان سمنان، برنامه‌ریزی برای استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی را مطالبه و ابراز امیدواری کرد که با ظرفیت‌های موجود علاوه بر کمک به درآمدهای غیرشهریه‌ای، ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در سطح ملی بدرخشد.

در ادامه جلسه علی دوستی مسئول امور ورزشی واحد سمنان و دبیر شورای ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان هم با ارائه گزارشی از اهداف و برنامه‌های حوزه ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان به معرفی اعضای جدید این شورا و ابلاغ  شرح وظایف آنان پرداخت.

برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی با عنوان «حاج قاسم، قهرمان ملی» در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان و برگزاری مسابقات ورزش همگانی به‌صورت مجازی ویژه دانشجویان، کارکنان و فرزندان کارکنان از مصوبات این جلسه بود.

تعریف نشده
تگ: