در سفر رئیس‌پور به سمنان؛ مجوز راه‌اندازی مرکز رشد تخصصی محتوای دیجیتال بررسی نهایی شد

Printer-friendly version

مدیرکل ایجاد و توسعه آموزش‌های فناوری و خلّاقیت دانشگاه آزاد اسلامی در بازدید از واحد سمنان و مهدی‌شهر نهایی‌سازی مجوز مرکز رشد تخصصی محتوای دیجیتال و سرمایه‌گذاری را بررسی کرد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری ما در سمنان اظهار کرد که علی رئیس‌پور مدیرکل ایجاد و توسعه آموزش‌های فناوری و خلّاقیت دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان سمنان علاوه بر بازدید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناورانه علمی، کارگاهی و آزمایشگاهی واحد سمنان در جریان زمینه‌های موجود برای سرمایه‌گذاری در موضوع شتاب‌دهنده‌ها قرار گرفت.

محمدکریم سهرابی افزود: دیدار و گفت‌وگو با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و بازدید از ظرفیت‌های مرکز رشد دکتر حسابی واحد سمنان بخش دیگری از بازدید چهارساعته «دکتر رئیس‌پور» بود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان عنوان کرد: در حاشیه این بازدید درباره نهایی‌سازی مجوز مرکز رشد تخصصی محتوای دیجیتال و سرمایه‌گذاری شتاب‌دهنده‌های مرتبط در قالب عقد قرارداد و تفاهم‌نامه‌ها مذاکرات مؤثری انجام شد.

به گزارش خبرنگار ما، مدیرکل ایجاد و توسعه آموزش‌های فناوری و خلّاقیت دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به استان سمنان از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی مهدی‌شهر هم بازدید کرد.

Undefined
تگ: