خالصی‌دوست اعلام کرد؛ راه‌اندازی ۶ پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان

Printer-friendly version

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان از راه‌اندازی ۶ پایگاه واکسیناسیون کرونا در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی این استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، عبدالله خالصی‌دوست در نشست هماهنگی ستاد واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی سمنان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه غیردولتی کشور تلاش می‌کند براساس رسالت اجتماعی با حداکثر توان در جبهه مبارزه با کرونا یار و مددکار شبکه بهداشت و درمان کشور باشد.

وی از فعال‌سازی ۶ پایگاه واکسیناسیون در سطح استان سمنان خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان به‌عنوان بخشی از شبکه یکپارچه سراسری با بهره‌گیری از ظرفیت‌های کم‌نظیر خود به سرعت‌بخشی فرآیند واکسیناسیون عمومی کمک می‌کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه با فعال‌سازی پایگاه‌های واکسیناسیون در سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و مهدیشهر، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در اسرع وقت واکسینه خواهند شد، افزود: پس از این مرحله دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی کامل برای تزریق واکسن به سایر اقشار جامعه را دارد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اشاره به راه‌اندازی سامانه نوبت‌دهی واکسن در دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه ثبت‌نام و دریافت نوبت از این سامانه مطرح کرد: با ورود اطلاعات اعضای دانشگاه آزاد اسلامی اعم از استادان، دانشجویان و کارکنان در این سامانه به محض تکمیل فرآیند آماده‌سازی پایگاه‌های تزریق واکسن و اخذ تأییدیه نهایی از مراجع بهداشتی و درمانی در چند روز آینده، ثبت‌نام در سامانه آغاز و فرآیند واکسیناسیون آغاز خواهد شد.

خالصی‌دوست یادآور شد: سامانه نوبت‌دهی در دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی azadhr.healthehr.ir در دسترس خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد که لینک ورود به این سامانه نوبت‌دهی در سامانه‌های آموزشیار و ساجد موجود است.

Undefined
تگ: