با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی برگزار شد؛ مناظره انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

Printer-friendly version

جلسه مناظره مستقیم و پرسش و پاسخ نمایندگان نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما از سمنان، جلسه مناظره مستقیم و پرسش و پاسخ نمایندگان نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

این جلسه با حضور پنج نفر از نمایندگان استانی نامزدهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و تعدادی از فعالان فرهنگی و دانشجویی در محل سالن آمفی‌تئاتر فرزانگان دانشکده فنی و مهندسی واحد سمنان برگزار شد.

در این جلسه که به‌صورت آنلاین در صفحات مجازی واحد سمنان و تعدادی از صفحات پرمخاطب استان سمنان پخش می‌شد، مناظره‌کنندگان به سؤالات مطرح‌شده از سوی فعالان فرهنگی و دانشجویی در حوزه‌های اقتصاد، فرهنگی و اجتماعی، سیاست داخلی و خارجی و زیست‌محیطی پاسخ دادند.

این جلسه مناظره که به همت تشکل اسلامی و سیاسی تفکر برتر استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شده بود، از تمام نامزدهایی که در استان سمنان نماینده داشتند، دعوت و در فضایی علمی، صمیمی و عادلانه به دغدغه‌ها و سؤالات دانشگاهیان پاسخ داده شد.

دو تن از نامزدهای ریاست جمهوری سیزدهم به‌دلیل عدم معرفی نماینده استانی و همچنین انصراف از حضور در جلسه، نماینده‌ای روی صندلی‌های مناظره نداشتند.

معاونت دانشجویی و فرهنگی بسیج اساتید استان سمنان، بسیج دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در برگزاری این مناظره که به‌صورت همزمان از شبکه‌های مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، سمنان‌جویی، نبض ۱۴۰۰، سمنان تودی و احمدی‌روشن پخش شد، همکاری داشتند.

Undefined
تگ: